Hydrografika

Snažili jsme se, aby zádová opěrka GEMINI® TWIN nebyla pouze “strohou” zdravotní pomůckou v pravém slova smyslu, ale aby zároveň dobře vypadala a její komplexní design splňoval nejvyšší požadavky moderní zdravotní pomůcky.

A nyní jdeme ještě o krok dále…

Nově nabízíme zákazníkům možnost maximálně personalizovat a vzhledově posunout svoji opěrku TWIN ještě o kousek dál… Vlastní personifikace totiž umožňuje zákazníkům nechat si vyrobit svůj designový originál!


Nabízíme vám potisk či „dekorování“
nosné kovové části opěrky TWIN hydrografikou.


Co je to hydrografika? Jedná se o velmi sofistikovanou a dobře známou technologii, kdy se mezi základní barvu a finální krycí lak „nanese“ vrstva s grafickým motivem. Konečný výsledek je velmi efektní, tvarově dokonalý a mechanicky odolný vůči vnějším vlivům (stejně jako klasický lak). Z vaší “plechové” opěrky se tak může stát třeba mahagonové dřevo, ohnivý plamen, travnatý koberec či hadí kůže…

Nabízíme výběr z několika desítek motivů nebo odkaz na další stovky námětů…stačí si jen vybrat. A z vlastní zkušenosti víme, že to je nakonec to nejtěžší!Neváhejte se zeptat svého prodejce, nebo přímo nás, výrobce, na možnosti aplikace hydrografiky na vaši zádovou opěrku GEMINI® TWIN a získat tak jedinečný výrobek, na který bude opravdu radost se dívat!


Kolik to stojí?

S3 900
M4 400
L4 900
bederní opěrka (pro velikosti S a M)1 400
Ceny vč. DPH.