Be Seen Line

Buďte vidět, buďte v bezpečí!

Součástí opěrky GEMINI TWIN Be Seen Line je světlovod (světlovodná papule) SUNFIBRE® Technologie aktivního svícení, který je všitý po obvodu opěrky. Uvnitř světlovodů je optické vlákno, které vede světlo po jeho celé délce a tím je zajištěna vysoká intenzita svícení. V ideálních podmínkách je SUNFIBRE® Technologie aktivního svícení viditelná až na 3 km.

Uživatel vozíku tím získává skutečně aktivní bezpečnostní prvek, který v dnešním hustém provozu a za zhoršených světelných podmínek poskytuje osobě na vozíku zvýšenou bezpečnost.

Světlovodná paspule z optického vlákna SUNFIBRE® Technologie je pratelná a vysoce mechanicky odolná. Světlovod je ukončen USB-A konektorem a může být napájen jakoukoliv powerbankou. Intenzitu svícení lze regulovat pomocí velkého tlačítka, všitého na boku opěrky – a to na mód intenzivního, méně intenzivního a blikajícího módu svícení. S opěrkou Gemini TWIN Be Seen Line je dodávána SUNFIBRE® Power Bank ONPOWER, která je umístěna v samostatné odnímatelné kapsičce, uchycené na horní hraně opěrky.

Power Bank ONPOWER lze nabíjet i používat standardním způsobem jako kteroukoliv jinou powerbanku .