Be Seen Line

Buďte vidět, buďte v bezpečí!

Součástí potahu zádové opěrky GEMINI TWIN Be Seen Line je světelný pás technologie SCILIF SunFibre všitý po obvodu opěrky. Světlovodná vlákna vyzařují silné světlo, jehož viditelnost je ve tmě extrémní (v ideálních podmínkách až 5 km). Uživatel vozíku tím získává skutečně aktivní bezpečnostní prvek, který v dnešním hustém provozu a za zhoršených světelných podmínek poskytuje osobě na vozíku zvýšenou bezpečnost.

Textilní paspule se světelným vláknem SCILIF SunFibre jsou vysoce ohebné, mechanicky odolné a pratelné s potahem. Světlovod je napájen z nabíjecího Li-Ion akumulátoru. Jas je možné regulovat ve 3 úrovních, včetně funkce blikání. Kontrolní jednotka s ovládacími prvky (vč. dobíjecího akumulátoru – přes standardní koncovku mini USB) je umístěna v kapsičce na horní hraně opěrky.

Baterie v ovládací jednotce je nabíjena pomocí dodávané USB nabíječky, nebo jakoukoliv vhodnou nabíječkou např. pro mobilní telefony, s kabelem s koncovkou mini USB.
Ovládací jednotku lze umístit na libovolné místo (např. do kapsy, do ruky) při použití prodlužovacího kabelu (s koncovkou minijack).*

* Není součástí dodávky.